Alt Text

Alt TextKONFERENCJE, SYMPOZJA, SZKOLENIA

Doświadczenie w organizowaniu i realizacji tego rodzaju wydarzeń jest gwarancją naszego profesjonalizmu i zadowolenia zarówno organizatorów jak i uczestników.

Alt TextUROCZYSTE GALE, EVENTY FIRMOWE

Oferujemy kompleksową organizację imprez firmowych: uroczyste gale, kolacje, czy też imprezy tematyczne. Zapewniamy pełną organizację eventów od scenariusza po końcowe rozliczenie według zaplanowanego budżetu, którego trzymamy się w czasie planowania i realizacji imprezy. Nie mamy ukrytych kosztów, mają Państwo na bieżąco wgląd w wydatki związane z imprezą. Nasze rabaty od naszych stałych partnerów stają się Państwa rabatami. Zapraszamy do współpracy.

Alt TextFORA GOSPODARCZE, SPOTKANIA BIZNESOWE

Oprócz dużych kongresów czy konferencji organizujemy również fora gospodarcze i mniejsze spotkania biznesowe, gdzie w przyjemnej niecodziennej scenografii mogą Państwo spotkać się ze swoimi potencjalnymi partnerami biznesowymi. Wybieramy niestandardowe wnętrza, które przez swoja architekturę i aranżację na długo zostaną w pamięci Państwa gości.

Agencja Eventowa

Naszą misją jest stworzenie eventu ściśle odpowiadającego życzeniom nawet najbardziej wymagającego klienta. Satysfakcja Klienta jest wyznacznikiem naszej pracy. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Naszym klientom oferujemy:

  • Imprezy integracyjne Outdoor/Indoor / 
Wieczory tematyczne 90%

  • Szkolenia
 / Konferencje / Sympozja / Kongresy 90%

  • Eventy specjalne
 / Zaplecze eventowe 100%

Dlaczego my?

Mamy kilkuletnie doświadczenie i udało nam się zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. (Referencje do wglądu).

Nasze rozwiązania są „szyte na miarę”, a każdy projekt jest oryginalny i wyjątkowy, dostosowany do charakteru i rangi imprezy, specyfiki firmy lub produktu oraz odbiorców i uczestników naszych imprez. Portfolio

Współpracujemy z wieloma młodymi, pełnymi świeżych pomysłów fotografami, grafikami, scenografami i wizażystami, a także zapewniamy oprawę muzyczną. Partnerzy

W ramach Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR), 10% naszego dochodu przeznaczamy na cele charytatywne, z czego 5% może być przekazane na fundacje wskazane przez naszych klientów.

Współpracujemy z najlepszymi!

 Realizujemy projekty dla klientów wymagających i stawiających przed nami wciąż nowe wyzwania, opracowujemy nowatorskie rozwiązania i koncepcje, a nabyte doświadczenie przekazujemy Klientom w postać kompletnych, wykraczających poza ich oczekiwania realizacji.

Dodatkowe usługi

Fotografia

Współpracujemy z młodymi pełnymi nowych i świeżych pomysłów fotografami. Ich projekty są docenianie nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. To dzięki nim i ich niesamowitym umiejętnościom na długo zostaną w Państwa pamięci te niesamowite chwile jakie dla Państwa przygotowaliśmy.

Grafika 2D/3D

Niepowtarzalne projekty indywidulanie dobrane do Państwa potrzeb a przede wszystkim stylu i gustu jaki Państwo preferujecie. Nowe trendy, świeżość i często nietypowe rozwiązania użyte w naszych projektach z pewnością zostaną zauważone przez Państwa gości.

Scenografia

Scenografia to podstawowy element kreacji każdej imprezy. Niesamowite bajkowe czy surowe wnętrza w zależności od charakteru imprezy. W tworzeniu nie ogranicza nas nic nawet budżet bo zawsze jesteśmy w stanie zaproponować coś niezwykłego na Państwa kieszeń.

Opinie naszych Klientów

1

Wydanych książek

7518

Zrobionych zdjęć

99

Nieprzespanych nocy

1345

Wypitych kaw ;)