Oferta

Przygotowanie każdej imprezy poprzedzamy dokładną analizą potrzeb Klienta. Oferujemy niepowtarzalne scenariusze, dostosowane do charakteru imprezy, specyfiki firmy i oczekiwań zaproszonych gości. Zapewniamy pełną koordynację Państwa imprez, poczynając od zaplanowania ich przebiegu aż po najdrobniejsze szczegóły techniczne.

Alt Text Pobierz plik z ofertą

Alt Text Pobierz plik z ofertą w języku angielskim

Nasza specjalność

Organizacja kongresów i konferencji

Organizacja kongresów i konferencji

Organizowane przez nas konferencje to coś więcej … to profesjonalnie zorganizowane spotkanie biznesowe na najwyższym poziomie Organizacja udanej konferencji to odpowiednia sala konferencyjna, sprzęt audiowizualny i multimedialny, nagłośnienie, sprzęt do tłumaczeń symultanicznych, profesjonalna obsługa i catering - to tylko kilka z wielu elementów gwarantujących dobrze zorganizowaną konferencję. My zajmujemy się tym kompleksowo.

Organizacja eventów

Organizacja eventów

Oferujemy kompleksową organizację imprez firmowych poprzez gale wieczorowe, uroczyste kolacje czy tez imprezy tematyczne. Zapewniamy pełną organizację eventów od scenariusza po końcowe rozliczenie wg zaplanowanego budżetu, którego trzymamy się w czasie planowania i realizacji imprezy.

Spotkania biznesowe

Spotkania biznesowe

Oprócz dużych kongresów czy konferencji organizujemy również mniejsze spotkania biznesowe, fora gospodarcze gdzie w przyjemnej niecodziennej scenografii mogą Państwo spotkać się z potencjalnymi swoimi partnerami biznesowymi. Wybieramy niestandardowe wnętrza, które przez swoja architekturę i aranżację na długo zostaną w pamięci Państwa gości.

Opinie naszych Klientów

PARTNERZY

  • 09BW
  • logo05bw
  • lamp
  • logo07bw