Głównym celem naszego nowego, wydawniczego wydarzenia jest publikowanie przede wszystkim prawdziwych historii ludzi, którzy pragną coś przekazać innym. Mamy przekonanie, że w dzisiejszym świecie poświęcamy zbyt mało uwagi i okazujemy zdecydowanie zbyt mało szacunku osobom dojrzałym, które przeżyły wiele wyjątkowych sytuacji i przez to nabyły cennych doświadczeń. Dlatego jeśli ktoś z Państwa chciałby się podzielić z nami swoją historią, która nas zainteresuje, prosimy o kontakt. Najpierw pomożemy Wam ją napisać pod wyjątkowo profesjonalnym okiem współpracującej z nami redaktor Julii Celer-Szczepaniak, a potem opublikować. Warto pamiętać, że „każde życie zasługuje na powieść”.

Pierwsza książka, którą oddajemy do Państwa rąk, to zarówno debiut literacki Katarzyny Janickiej, jak i nasz, jako wydawnictwa. Mamy nadzieję, że spotka się ona z zainteresowaniem. Jeśli pojawią się pytania lub jeśli zechcą się Państwo dowiedzieć więcej na tematy zawarte w tej książce, prosimy o kontakt. Postaramy się kontynuować naszą wspólną podróż ku poznawaniu prawdy na spotkaniach autorskich, o których będziemy informować czytelników na naszej stronie internetowej, a także mailowo, jeżeli będziecie mieli ochotę do nas napisać.

aq_block_6

POTĘGA PRAWDY

Katarzyna Janicka

Ta książka opowiada o poznaniu prawdy i odpowiedzi na wiele pytań, które satysfakcjonowałyby mnie na tyle, bym chciała przeżyć kolejny dzień ze świadomością, że moje istnienie ma jakiś głębszy sens. Odkąd sięgam pamięcią, zawsze chciałam wiedzieć, kim jestem, co tak naprawdę robię w tym miejscu i w tym czasie, skąd pochodzę i dokąd zmierzam, a przede wszystkim – po co i dlaczego żyję. Co robić, aby przeżyć życie właściwie, i co to „właściwie” oznacza?
Czy świat, w którym żyjemy, na pewno wygląda tak, jak miał wyglądać? I czy jest efektem przypadku, czy jakiegoś przemyślanego planu? Czy da się jeszcze zmienić sytuację, w jakiej dziś znalazł się człowiek? A jeśli tak, kto ma to zrobić i ... w jaki sposób?
Jeżeli zadajesz sobie podobne pytania i nadal nie znalazłeś na nie odpowiedzi, możliwe, że tak książka jest właśnie dla ciebie.
Cena: 35 zł
Alt Text ZAMÓW KSIĄŻKĘ

Recenzje